[ATR] Aktualności DLG

Nowe targi w Finlandii

Data publikacji:

Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) oraz 2LM podpisali umowę dotyczącą wspólnej organizacji nowych, corocznych targów Konekilleri.

Wystawa, poświęcona technologii produkcji zwierzęcej, odbędzie się 8-10 października 2020 r. w Jyväskylä, w Finlandii.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 2LM przy organizacji pierwszej wystawy Konekilleri. Naszym wspólnym celem jest zaprezentowanie rolnikom rozwiązań, które pomogą im prowadzić gospodarstwo w sposób wydajny i zrównoważony. Dzięki naszej szerokiej międzynarodowej sieci DLG oraz doświadczeniu na międzynarodowych wystawach i dzieleniu się wiedzą jesteśmy pewni, że rolnicy z tego wymagającego regionu skorzystają na tej współpracy – powiedział Lars Huf, zastępca dyrektora zarządzającego DLG International.

Oferta dla fińskich rolników

Sektor hodowlany w Finlandii (ponad 47 tys. gospodarstw, powierzchnia upraw 2,7 mln ha) obejmuje 7283 gospodarstwa mleczne, 1000 gospodarstw hodujących trzodę chlewną i prawie 400 gospodarstw drobiarskich. Fińscy rolnicy, podobnie jak ich skandynawscy sąsiedzi, są dobrze znani z prowadzenia nowoczesnych, wydajnych hodowli o wysokim poziomie dobrostanu zwierząt, dlatego też chętnie zapoznają się najnowszymi trendami i technikami w zakresie praktyk hodowlanych.

– Rolnicy w Finlandii szukają obecnie możliwości zwiększenia wydajności poprzez inwestycje techniczne i odpowiednie rozwiązania w zakresie środków produkcji, które będą wspierać gospodarstwo w perspektywie długoterminowej. Wydarzenie Konekilleri oferuje rolnikom wygodny przegląd produktów i usług specjalnie dostosowanych do potrzeb rynku fińskiego. Cieszymy się, że możemy współpracować z DLG, czerpiąc z jej bogatego doświadczenia w zakresie wiedzy na temat zwierząt i organizowanych wydarzeń, które pozwalają nam udoskonalać oferty dla fińskich rolników – skomentował Henrik Kalliola, założyciel 2LM.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.