Nowości

Nowe sadzarki dwurzędowe

Data publikacji:

Firma AVR przedstawiła swoje dwie nowe sadzarki dwurzędowe Ceres 200M oraz Ceres 200H.

Ceres 200M to napędzana mechanicznie sadzarka dwurzędowa. System sadzenia opiera się na tej samej zasadzie, co stosowany w znanej linii AVR Ceres, ale w tym modelu został zredukowany do najprostszej postaci. Dostępne opcje to oświetlenie, dwa typy stałych zbiorników (750 kg i 1300 kg), elektryczne otrząsacze pasa kubełkowego, formownica redlin i rozsiewacz nawozów. Wśród głównych zalet maszyny producent wymienia m.in. mechanicznie napędzane sekcje sadzenia z regulowaną podłogą po stronie zasypu, mechanicznie napędzany otrząsacz (regulowany) oraz lemiesze obsypnika na równoległoboku i sztywne spulchniacze.

AVR Ceres 200H

Podobnie jak wersja M, Ceres 200H jest sadzarką dwurzędową, ale w tym przypadku maszyna jest napędzana w pełni hydraulicznie. Nowy model wyposażono w kompleksowy pakiet technologiczny oraz większy zbiornik. Maszyna przeznaczona jest do sadzenia we wstępnie uformowanych łożach.

Do obsługi sadzarki Ceres 200H służy nowoczesny ekran dotykowy (5″) z czytelnymi ikonami. Sterownik może być skonfigurowany zgodnie z własnymi preferencjami i jest wyposażony w duży blok pamięci do przechowywania ustawień i danych dotyczących pola. Wyświetlacz 7 jest dostępny jako opcja.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.