Nowości Wozy paszowe

Nowe rozwiązania w robocie i paszowozie Euromilk

Data publikacji:

Marka Euromilk w nowy sezon wchodzi w szeregiem innowacyjnych rozwiązań wdrożonych w wozach paszowych EM Puma i robotach EM Lizard.

    Nowe rozwiązania w robocie i paszowozie Euromilk

Innowacyjne rozwiązania firmy EM w wozie paszowym EM Puma obejmują opatentowany system Push - Pull, stanowiący przełomowe rozwiązanie, skracające istotnie proces mieszania paszy. To istotnie przyczynia się do zwiększenia efektywności i oszczędności czasu. Dzięki technologii Push - Pull, TMR nie gromadzi się nadmiernie, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie rzeczywistej pojemności maszyny, reprezentując istotny krok w kierunku maksymalizacji wydajności i efektywności pracy

Dodatkowo, innowacyjny system wprowadza dodatkowe napowietrzanie paszy, co jest kluczowe dla utrzymania jej najwyższej jakości. Dzięki temu nie tylko pasza jest lepiej wymieszana, ale również staje się zdrowsza dla zwierząt.

Jeśli zaś chodzi o innowacyjne rozwiązania zastosowane w robocie EM Lizard, to w maszynie tej wykorzystano 20 magnesów, które skutecznie wyłapują drobne elementy metalowe z paszy. Mała wielkość tych elementów utrudnia ich eliminację z TMR, nawet przy zastosowaniu magnesów w wozie paszowym, często pochodzących z zużywających się metalowych części paszowozu. Obecność takich ciał obcych może być niebezpieczna dla krów, prowadząc po ich spożyciu do poważnych problemów zdrowotnych, a nawet śmierci.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.