Nowości

Nowe opony Alliance 644 Forestar III

Data publikacji:

Opony Alliance 644 Forestar III wprowadzają rewolucyjne zmiany na rynku leśnym, oferując zaawansowane rozwiązania kompatybilne z istniejącymi gąsienicami. Dzięki nowemu modelowi 710/45-26.5, użytkownicy mogą z łatwością przejść na opony Alliance bez konieczności zakupu nowych gąsienic, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla profesjonalistów.

    Nowe opony Alliance 644 Forestar III

Wysoka przyczepność i stabilność

Opony Forestar 644 III wyróżniają się specjalną konstrukcją bieżnika o profilu dwukątowym, co zapewnia wyjątkową przyczepność nawet na stromych zboczach i błotnistym podłożu. Ulepszona powłoka nylonowa, mocniejsze pasy stalowe oraz wzmocniona stopka sześciokątna gwarantują doskonałą odporność na przebicia i dużą nośność, jednocześnie chroniąc felgę przed ślizganiem. Duża szerokość bieżnika zmniejsza ugniatanie podłoża, co jest kluczowe w pracach leśnych.

 

Kompatybilność z gąsienicami

Jednym z największych atutów opon 644 Forestar III jest ich bezproblemowa kompatybilność z gąsienicami Olofsfors. Klienci mogą zmieniać opony bez konieczności inwestowania w nowe gąsienice, co dotyczy również modelu 710/45-26.5 Alliance 643 Forestar III. Opony te zaprojektowano tak, aby działały równie efektywnie zarówno z gąsienicami, jak i bez nich, dzięki czemu są wszechstronnym rozwiązaniem w trudnych warunkach leśnych.

 

Wytrzymałość i bezpieczeństwo

Seria 644 Forestar III, dostępna w wielu rozmiarach, zapewnia wydajność, bezpieczeństwo pracy oraz ochronę gleby. Uniwersalny rozmiar 710/45-265, dostępny jest w wersji dętkowej 20 PR oraz bezdętkowej 24 PR, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność i dostosowanie do różnych potrzeb użytkowników.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.