Nowości

Nowe opcje dla agregatu uprawowo-siewnego Focus firmy Horsch

Data publikacji:

Niemiecki producent maszyn rolniczych - firma Horsch wprowadziła nowe rozwiązania dla agregatu uprawowo-siewnego Focus. Udoskonaloną maszynę można łatwiej dostosować do specyfiki pracy na różnych glebach i w różnych rejonach świata.

    agregat focus

Horsch, podczas ubiegłorocznych targów Agritechnica, zaprezentował siewnik do uprawy pasowej Focus doposażony w kilka nowych dodatków. Klienci mają teraz możliwość wyboru między sprawdzoną dwutalerzową redlicą siewną TurboDisc a nową dłutową redlicą TurboEdge, która zapewnia optymalne umieszczenie nasion w łożu siewnym oraz bardzo dobre otulenie nasiona glebą. Redlica ta nadaje się do wysiewu rzepaku i grochu przy rozstawie rzędów wynoszących 28,6-30 oraz 35 i 50 cm. Nowy TurboEdge uwydatnia swoje zalety nawet przy mało intensywnej uprawie pożniwnej. Dodatkowym atutem jest doskonały efekt samooczyszczania się nowych elementów roboczych na glebach spoistych.
Dla wszystkich pozostałych klientów redlica dwutalerzowa TurboDisc w Focusie nadal stanowi bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli chodzi o maksymalnie precyzyjne odkładanie materiału siewnego w glebie.

MiniDrill – duża wydajność

W zależności od zastosowania można wysiewać do trzech składników lub, w przypadku nasion drobnych (np. rzepaku), wykorzystać zbiornik główny na nawóz, a MiniDrill na nasiona. MiniDrill dostępny jest w dwóch wersjach: G&F (Grain & Fertilizer) oraz PPF.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.