[ATR] Technika Ładowarki kołowe

Nowe ładowarki kołowe

Data publikacji:

Firma Kramer wprowadziła na rynek dwie nowe, kompaktowe ładowarki kołowe 5035 i 5040.

Masa własna ładowarki 5035 wynosi 1920 kg, natomiast model 5040 waży 2070 kg. Kompaktowe wymiary i niewielki ciężar umożliwiają transport na przyczepie samochodowej. Maszyny są napędzane silnikiem Yanmar, spełniającym wymagania normy emisji spalin Stage V. Jednostki różnią się jedynie wariantem mocy: w 5035 silnik rozwija 18,5 kW, natomiast w 5040 - 28,5 kW. Norma emisji spalin jest spełniana z wykorzystaniem filtra cząstek całych (DPF) i katalizatora oksydacyjnego silnika wysokoprężnego (DOC).

Ładowarki kołowe 5035 i 5040 zostały wyposażone w nową kabinę z szerokim wejściem i geometrią stopni, co gwarantuje bezpieczne i wygodne wsiadanie i wysiadanie. Panoramiczna kabina z idealną widocznością we wszystkich kierunkach i stałym widokiem na osprzęt zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w obszarze roboczym wokół maszyny. Szybkozłącze umożliwia operatorowi szybką wymianę osprzętu bez wychodzenia z kabiny. System wspomagania operatora Smart Driving PRO jest dostępny jako opcja w modelu 5040.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.