[ATR] Technika dewulf

Nowe funkcje w sadzarce Dewulf Structural 4000

Data publikacji:
Nowe funkcje w sadzarce Dewulf Structural 4000

default

Firma Dewulf jest czołowym graczem w zakresie maszyn do uprawy gleby, sadzenia, zbioru, przechowywania, sortowania i transportu ziemniaków i warzyw. Dla sadzarki do ziemniaków Structural 4000 producent wprowadził kilka innowacyjnych rozwiązań takich jak system kontroli głębokości oraz portalowy układ kierowniczy.

Sadzarka Miedema Structural 4000 jest znana jako najszybsza i najbardziej niezawodna maszyna tego typu na rynku, która łączy wyjątkową precyzję sadzenia, dużą prędkość roboczą do 11 km/h i ochronę powierzchni bulw ziemniaka. Czterorzędowa sadzarka z taśmą strukturalną jest teraz dostępna w wersji z systemem Smart-Float, wcześniej znanym z sadzarki kubeczkowej CP 42.

Obsługa sadzarki jest prostsza niż z zastosowaniem dyszla portalowego, a zaktualizowana kombinacja dzięki automatycznemu systemowi kontroli głębokości Smart-Float pozwala w bardziej kompaktowej przestrzeni na większą kontrolę nad całkowitym rozkładem masy i naciskiem kół na glebę. Ponadto manewry wykonywane podczas uprawy nie wpływają na ustawienie robocze sadzarki.

Element pośredni, jakim jest zestaw podnoszący, zapewnia, że w tej konfiguracji można dostosować kąt roboczy zgodnie z bieżącymi potrzebami. Regulację taką można łatwo wykonać samodzielnie, ponieważ głębokość uprawy jest kontrolowana automatycznie. Głębokość sadzenia, wysokość obsypywania wykonuje się wygodniej z poziomu kabiny ciągnika. W razie potrzeby kultywator wirnikowy można zastąpić broną wirnikową lub unieść go do góry. Mnogość opcji umożliwia w tym względzie optymalne ustawienie maszyny podczas każdego sadzenia.

Większa zwrotność podczas manewrowania

Dla modelu Structural 4000 przewidziano również portalowy układ kierowniczy. Skręcane osie i krótszy rozstaw osi sprawiają, że ta sadzarka jest jeszcze bardziej zwrotna i łatwiejsza w obsłudze podczas manewrowania. Maszyna może obrócić się teraz o 35° w porównaniu do wcześniejszych 8°. Różnica jest bardzo zauważalna. Nowa konfiguracja sadzarki zapewnia też jej maksymalną precyzję w podążaniu za wstępnie zdefiniowaną ścieżką. Model Structural 4000 ze sterowaniem portalowym jest dostępny ze zintegrowaną wywrotnicą skrzyniową, homologowaną na razie w Holandii oraz ze standardowym zbiornikiem ładunkowym.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.