Aktualności

Nowe auto dla niewidomych dzieci w Kibeho

Data publikacji:

Auto terenowe przygotowane przez Spółkę URSUS dotarło szczęśliwie do EIBC w Kibeho 2 lutego.

To dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy uczestniczyć w tym projekcie o tak szczytnym celu. - czytamy na stronie Ursusa.

19 Lipca 2018 w Laskach k. Warszawy odbyło się oficjalne przekazanie specjalnie przygotowanego auta terenowego dla Sióstr Franciszkanek. To wspólny projekt URSUS Pietrucha International, BGK, Prologus i Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH. Auto zostało zakupione i dostarczone do fabryki URSUS w Lublinie i tu przystosowane do warunków jakie panują w Rwandzie w Afryce.

Poprzednie auto, które użytkowały Siostry zostało zniszczone w wypadku podczas przewożenia niepełnosprawnych dzieci, dlatego Spółka URSUS zadbała o to aby nowy samochód był bezpieczny i odporny.

Oprócz specjalnie zaprojektowanych miejsc siedzących dla niewidomych dzieci, auto zostało wyposażone w bagażnik dachowy i przedni metalowy zderzak. Dokonano również przeróbek związanych ze wzmocnieniem podwozia i zawieszenia samochodu. 

Źródło:Ursus

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.