Aktualności

Nowa strona BKT Carbon

Data publikacji:

Nowa strona internetowa jest poświęcona BKT Carbon, spółce z grupy BKT, która produkuje i sprzedaje sadzę na całym świecie. Na nowej platformie można przeczytać o materiale: obejmującym technologię, badania i rozwój, zrównoważone programy i dostosowywanie.

    bkt carbon

BKT Carbon produkuje i sprzedaje sadzę, jeden z głównych składników używanych do produkcji opon, a także liczne komponenty gumowe, takie jak uszczelki samochodowe, profile, węże i pasy, taśmy przenośnikowe, materiał do bieżnikowania i czarne przedmieszki z tworzyw sztucznych.
Witryna ma na celu zaprezentowanie tego ważnego materiału i jego nieskończonych zastosowań.

Dzieje się to przez pryzmat badań i rozwoju, zrównoważonego rozwoju i dostosowywania produktu. Strona internetowa BKT Carbon jest zgodna z filozofią BKT, która stawia klienta i jego potrzeby w centrum wszystkiego. Tylko poprzez dialog możliwe jest stworzenie idealnego rozwiązania podczas wspólnego wzrostu, słynnego motto BKT.

Podróż zaczyna się od centrum innowacji, w którym działa „3550 The Lab”. Mowa o zespole badawczo-rozwojowym, w skład którego wchodzą wykwalifikowani chemicy i specjaliści w dziedzinie technologii sadzy oraz eksperci w zakresie technologii dla użytkowników końcowych, takich jak opony i guma. Dzięki najnowocześniejszym maszynom 3550 The Lab opracowuje specyficzne, nowe rozwiązania dla każdej potrzeby, wspierając klientów również w tworzeniu własnych nowych produktów, a tym samym dostosowując sadzę do wszystkich możliwych zastosowań.

Następnie kontynuuje swą podróż, badając zaangażowanie BKT Carbon w zrównoważony rozwój. Istnieje wiele różnych aspektów, które dotyczą zrównoważonego rozwoju projektu: takie jak rozwój bardziej ekologicznych produktów i zoptymalizowany system transportu, bezpieczeństwo pracowników, ochrona środowiska, efektywne wykorzystanie sadzy i optymalizacja wszystkich zasobów, zarządzanie i redukcja emisji cząstek stałych podczas załadunku, rozładunku i przeładunku, podejmowanie wszelkich działań w sposób społecznie i etycznie odpowiedzialny.

Na koniec „wirtualna” wizyta kończy się sekcją dostosowywania, dalszym pokazaniem uwagi, jaką BKT zwraca na klientów i ich potrzeby, poprzez bezpośredni dialog i opracowywanie konkretnych rozwiązań, aby spełnić każde życzenie.

Firma BKT Carbon powstała w tym samym czasie, gdy powstała fabryka sadzy BKT w głównej siedzibie firmy w Bhuj w Indiach. Zainaugurowany w 2018 r. zakład ma łączną zdolność produkcyjną 140 000 MT/ rok. 65% materiału produkowanego w zakładzie jest wykorzystywane do produkcji opon BKT, a pozostałe 35% trafia na rynek.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.