[ATR] Aktualności JCB

Nowa niemiecka siedziba JCB oficjalnie otwarta

Data publikacji:

JCB z siedzibą w Wielkiej Brytanii zainwestowało 56,2 milionów euro w nową siedzibę główną, w Niemczech, w Kolonii.

Nowe centrum, które obejmuje biura dla 75 pracowników i centrum szkoleniowe do użytku przez klientów oraz sieć dealerów JCB Germany, które zatrudniają kolejne 2000 osób, zostało otwarte przez prezesa JCB Lorda Bamforda.

Bamford powiedział:

Europa jest bardzo ważnym rynkiem dla JCB od lat 50. XX wieku, a ten obiekt jest doskonałym przykładem naszych inwestycji w przyszły rozwój. JCB działa w Niemczech od ponad 50 lat i są one kluczowym rynkiem - drugim co do wielkości rynkiem sprzętu budowlanego w Europie i piątym co do wielkości na świecie. Ta inwestycja pomoże JCB osiągnąć wzrost sprzedaży w nadchodzących latach.

Firma twierdzi, że nowa siedziba główna, położona w sercu największego obszaru przemysłowego w Niemczech - strefy Renu i Ruhry, jest trzykrotnie większa od dawnego zakładu JCB w Niemczech.

Firma poinformowała, że ​​skorzysta z dobrze połączonych połączeń transportowych - A4 Autobahn łączy nowe centrum z Holandią i Belgią, a A1 Autobahn - z północnymi i południowymi Niemcami.

Nowa siedziba główna - w tym salon z najnowszymi maszynami JCB - będzie gościć 3000 delegatów rocznie na sprzedaż i szkolenia techniczne, a także organizować szkolenia dla operatorów w specjalnie skonstruowanym obszarze demonstracyjnym dla dealerów budowlanych i rolniczych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.