[ATR] Nowości weremczuk

Nowa Maja Automatic LK firmy Weremczuk

Data publikacji:

Agregat otrząsająco-czyszczący Maja Automatic LK jest przeznaczony do zbioru wiśni,śliw, oliwek, orzechów laskowych oraz jabłek na potrzeby przemysłu. Maszyna jest wyposażona w automatycznie rozwijany łukowy ekran i pozwala zmniejszyć z 15 do 2 ilość osób potrzebnych np. do zbioru wiśni oraz redukuje całkowite koszty produkcji w sadownictwie.

 Zbiór owoców odbywa się przez otrząsanie ich z drzew. Spadają one na znajdujący się nad ziemią ekran - hydraulicznie składany i rozkładany, a następnie trafiają na przenośnik, który dostarcza je do komory oczyszczania podciśnieniowego. Stąd - po oddzieleniu zanieczyszczeń - są podawane  do kistenów lub skrzynek.

Otrząsarka Maja Automatic LK gwarantuje zbiór owoców o bardzo dobrej jakości przy prawie 100% skuteczności. To maszyna zaczepiana do ciągnika o mocy minimum 70 KM za pośrednictwem belki TUZ (trzypunktowego układu zawieszenia). Maszyna jest wyposażona we własny system hydrauliki siłowej - napędzany przez WOM ciągnika, w którym pracują 3 pompy.

Ma też skrętne tylne koła jezdne, sterowane przez jeden z układów hydrauliki, dzięki czemu ułatwione jest manewrowanie długą otrząsarką, zwłaszcza na uwrociach. Ponadto jest wyposażona w inne mechanizmy regulacyjne, umożliwiające płynną zmianę parametrów pracy.

 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.