[ATR] Nowości

Nowa ładowarka przegubowa Multione 9.5SD z siedzeniem z tyłu

Data publikacji:

Włoska firma Multione wprowadziła na rynek nową, kompaktową ładowarkę przegubową Multione 9.5SD z siedzeniem z tyłu. Model ten prezentowany był przez firmę Korbanek podczas ostatnich targów Wod-Kan w Bydgoszczy.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja maszyny z siedzeniem na tylnej osi zwiększa jej możliwości manewrowe. Nowy model sprawdzi się doskonale w pracach transportowych. Ważąca nieco ponad 2 t miniładowarka wyposażona jest w silnik Yanmar o mocy 37 kW/50 KM. Maszyna została wyposażona w wysięgnik teleskopowy w kształcie litery H, który gwarantuje większy udźwig (obciążenie wywracające z dodatkową przeciwwagą - 2650 kg), wyjątkową wytrzymałość oraz bardzo dobrą widoczność na ładunek. Funkcjonalny fotel kierowcy z regulowanymi podłokietnikami zapewnia maksymalny komfort operatora nawet przez długi okres użytkowania. 4-funkcyjny dżojstik umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Istnieje również możliwość doboru dodatkowego wyposażenia (ponad 200 narzędzi wymiennych). Jeśli chodzi o osprzęt, można zamontować np. kosiarkę do trawy ze zbiornikiem i to jest propozycja dla firm, które dbają o trawniki/zieleń. Oferta obejmuje także zamiatarkę do chodników czy nawet dróg lokalnych, wewnętrznych oraz maszynę, która służy do ładowania palet i ciężkich ładunków - ponad 180 różnych osprzętów, które mamy, można zastosować z przodu i z tyłu maszyny. Multione 9.5SD posiada innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który zapewnia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu zaledwie kilku sekund. 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.