[ATR] Nowości Kuhn

Nowa aplikacja Kuhn EasyMaps

Data publikacji:
aplikacja kuhn

Kuhn uważa, że zmiana dawki aplikacji nigdy nie była prostsza niż w przypadku EasyMaps, mapy zmiennego dawkowania nawozów (VRA) dla smartfonów i tabletów.

Firma szacuje, że 4% europejskiej powierzchni lądowej jest objęte mapami VRA, z czego 60% odbywa się ręcznie. Wiele gospodarstw po prostu drukuje mapę, przykleja ją do przedniej szyby i zgaduje, kiedy zmienić dawki.

Zapewniając prostą zmianę dawek aplikacji na polu za pomocą smartfona lub tabletu, EasyMaps wyświetla mapy aplikacji w czasie rzeczywistym i wskazuje wymaganą szybkość i procent zmian. Nie ma konieczności posiadania dedykowanego systemu GPS w kabinie ciągnika. Sterownik po prostu zmienia ustawienia na terminalu urządzenia.

Kompatybilny ze wszystkimi typami map aplikacji, wyświetla również obszary, na których już przeprowadzono aplikację, ułatwiając operacje nocne. Aplikacja dostępna do pobrania dla wszystkich jest bezpłatna i dostępna w Google Play i Apple Store.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.