[ATR] Technika

Nie marnować czasu i paliwa

Data publikacji:

Podstawowym warunkiem prawidłowo przygotowanej dawki TMR jest dobrze funkcjonujący wóz paszowy. Specjaliści zalecają wykonywanie regularnych przeglądów tych maszyn – profesjonalne serwisowanie zmniejsza koszty eksploatacji i pozwala unikać nieoczekiwanych przestojów spowodowanych awarią maszyny.

Niestrudzenie, dzień w dzień paszowóz wykonuje swoją pracę przez 365 dni w roku. To samo dotyczy urządzeń udojowych, w których zużywające się części takie jak przewody do mleka czy gumy strzykowe są regularnie wymieniane, a nie dopiero wtedy, gdy zwiększa się liczba komórek somatycznych. Dlatego też planowe kontrole i staranna konserwacja stanowią warunek utrzymywania zdrowych wymion w stadzie krów mlecznych, a dodatkowo zapewniają długotrwałe funkcjonowanie środków technicznych.

Sezon ma 365 dni

O ile w gospodarstwie rolnym systematyczna obsługa techniczna urządzeń udojowych jest oczywista, to w odniesieniu do wozu paszowego często jest zapominana. Paszowóz również pracuje codziennie - tak samo jak dla urządzenia udojowego, tak i w jego przypadku nie występują. . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 09/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.