Aktualności

New Holland - rozszerzenie oferty

Data publikacji:

Po mającym miejscu na początku tego roku nabyciu firmy Kongskilde Agriculture, marka New Holland rozpoczęła stopniową implementację narzędzi rolniczych do swojej oferty. Na targach Agritecgnica w Hanowerze miała miejsce premiera wybranych maszyn już w kolorach zółto-niebieskich.

Oferujemy kompletne rozwiązania służące zwiększeniu wydajności pracy naszych klientów: narzędzia rolnicze muszą być idealnie dopasowane do maszyn, na których są montowane. To właśnie robimy, łącząc naszą doskonałą technologię ze specjalistyczną wiedzą ekspercką marki Kongskilde. Jest to firma o uznanej renomie w branży techniki rolniczej, a jej doświadczenie i fachowa wiedza czynią z niej idealnego partnera do stworzenia najlepszego w branży portfolio. Nowa, globalna platforma zapewni dalszy wzrost obu markom - mówi Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture.

Premiera maszyn marki New Holland 

Przednia kosiarka dyskowa DiscCutter F 320P oraz tylna kosiarka dyskowa DiscCutter 320P z hydraulicznym zawieszeniem i zabezpieczeniem przed kamieniami należą do prezentowanych narzędzi do zbioru siana i paszy. Staną się one częścią rodziny żółtych maszyn żniwnych, do której już należą prasy wielkogabarytowe, prasy zwijające i sieczkarnie samobieżne. Portfolio marki New Holland wzbogaci się również o narzędzia do uprawy gleby. Na targach marka przedstawiła 6-skibowy zawieszany pług PXV do prac ciężkich o regulowanej szerokości, z zabezpieczeniem przed kamieniami i hydraulicznym kołem podporowym oraz glebogryzarkę RVM z 4-biegową skrzynią przekładniową i zębami w kształcie litery C. Te maszyny uprawowe będą oferowane w kolorze niebieskim.

Od wiosny na rynku

Nowe narzędzia rolnicze w kolorze żółtym i niebieskim, prezentowane na stoisku marki New Holland będą dystrybuowane w regionach EMEA i APAC poprzez obecną sieć dealerską i dostępne będą w sprzedaży już od wiosny 2018 r. Wsparcie klientów oraz dostawy części zamiennych zapewnią dealerzy marki New Holland. Dodatkowe wsparcie zapewni specjalny zespół ds. sprzedaży i serwisu, którego członkowie posiadają wymaganą wiedzę ekspercką w zakresie wspomnianych. Marka Kongskilde Agriculture będzie w dalszym ciągu oferowała swoje produkty poprzez własną sieć dilerską.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.