Aktualności

New Holland rozdał nagrody dilerom

Data publikacji:

Coroczna gala dilerów marki New Holland odbyła się 6 lutego w Warszawie. Podczas tego spotkania, w którym wzięli udział wszyscy dilerzy oraz przedstawiciele marki New Holland podsumowano ubiegłoroczne wyniki sprzedaży, a także przyznano po raz kolejny statuetki "Kłosów" dla najlepszych dilerów w kraju.

    New Holland rozdał nagrody dilerom

Po raz trzeci z rzędu statuetką Złotego Kłosa dla najlepszego dilera New Hollanda w Polsce uhonorowana została firma Perkoz, wyprzedzając na podium firmy: Agroskład i Agros-Wrońscy. Diler z Ujazdu odebrał przy tym nagrodę Grand Prix za najwyższy udział w rynku w rejestracji nowych ciągników w Polsce w 2023 r.

Przyznano także inne nagrody. W kategorii działu finansowania fabrycznego CNH Capital uhonorowano firmy: Primator (najwyższa penetracja rynku), Raitech (najwyższa wartość aktywowanych finansowań) i Rolserwis (największa liczba umów). Z kolei w kategorii dział serwisu nagrody przyznano następującym dilerom: Agros-Wrońscy (Złoty Klucz), Primator (Srebrny Klucz) i Agrohandel (Brązowy Klucz). 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.