[ATR] Aktualności new holland

New Holland/PW Księżopolski - Diler na Wschodzie

Data publikacji:

Marka New Holland rozszerza swoją sieć sprzedaży na rynku polskim. Od kwietnia br. nowym autoryzowanym dystrybutorem ciągników, kombajnów zbożowych oraz maszyn towarzyszących z tym logiem została firma PW Księżopolski z Wiśniewa na Mazowszu.

Działalność firmy obejmuje tereny powiatów z dwóch województw - mazowieckiego (łosicki, miński, siedlecki, węgrowski i sokołowski) oraz lubelskiego (bialski i łukowski). Rzecz jasna PW Księżopolski oferuje również oryginalne części zamienne, a także kompleksowe usługi serwisowe, m.in. przeglądy i naprawy maszyn rolniczych.

Powstała w 1996 r. firma PW Księżopolski od samego początku zachowuje rodzinny charakter. Zajmuje się kompleksową obsługą rolnictwa w zakresie nowoczesnych  rozwiązań do produkcji rolnej oraz środków żywienia zwierząt gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie  nauczyło nas rzetelności, systematyczności, a co najważniejsze bezpośredniego kontaktu z klientem.  Staramy się utrzymać kontakt z klientem na jak najwyższym poziomie. Wiedza naszych pracowników  pozwala nam profesjonalnie oraz solidnie obsługiwać gospodarstwa rolne. Dzięki temu, systematycznie poszerza się grono naszych klientów – mówi Damian Ługowski, dyrektor zarządzający PW Księżopolski.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.