[ATR] Technika new holland

New Holland - aplikacja do kalkulowania strat ziarna

Data publikacji:

Pomagając operatorom w optymalizacji ustawień, aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich marek i modeli, a nie tylko dla kombajnów New Holland.

Aplikacja pozwala operatorowi określić straty ziarna w trzech prostych krokach. Najpierw wprowadź szerokość marki, części żniwnej i stopki. Po drugie, wybierz uprawę spośród 30 typów i wprowadź wydajność. Po trzecie, wprowadż ilość ziarna przeznaczoną na dany obszar.

Aplikacja natychmiast oblicza straty ziarna, pokazując wynik w procentach i w kg/ha. Synchronizacja z aplikacją New Holland harvest excellence pomoże operatorowi zoptymalizować ustawienia kombajnu.

Odpowiedni do użytku ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, aplikacja do obliczania strat ziarna jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS i Android w App Store i Google Play.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.