Nowości

Nakładki Marathon 25/35 - dłuższe działanie i precyzja uprawy

Data publikacji:

Väderstad wprowadza nowy rodzaj nakładki Marathon 25/35, zwiększający działanie kultywatorów zębowych NZ Aggressive 500-1000 i NZ Mounted 500. Nakładka Marathon 25/35 charakteryzuje się doskonałym utrzymaniem głębokości roboczej, jak również wyjątkowo długą żywotnością.

- Nowa nakładka Marathon 25/35 łączy w sobie zalety dwóch nakładek. Wąska końcówka o szerokości 25 mm zwiększa jego zdolność do zagłębiania się w glebę i utrzymywania głębokości pracy, podczas gdy szerszy fragment (35 mm) zapewnia intensywne rozdrabnianie brył i kruszenie, mówi Johan Alsäter, Kierownik Działu Uprawy, w Väderstad.

Aby utrzymać dokładną głębokość roboczą przez cały okres eksploatacji, nowa nakładka jest wzmocniona utwardzonymi płytkami Marathon.

- Twarde płytki Marathon są zagięte wokół końca nakładki. Taka budowa sprawia, że podstawa jest bardzo gruba, a to właśnie tam siły działają na nakładkę w dwóch kierunkach. Nasza innowacja sprawia, że nakładka jest bardzo odporna na uderzenia o kamień. Dodatkową zaletą jest to, że zapobiega on również zużyciu nakładki od spodu, co w przeciwnym razie mogłoby spowodować pęknięcie utwardzonej płytki, mówi Johan Alsäter kontynuując:

- Nakładka Maraton 25/35 ma wyjątkowo długą żywotność, więc można więcej czasu spędzić w polu, a nie w warsztacie.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części Väderstad, nowa nakładka Marathon 25/35 została zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do maszyn Väderstad. Dzięki temu nakładka i maszyna współpracują ze sobą idealnie, zapewniając najwyższą wydajność w każdych warunkach. Marathon 25/35 jest dostępny dla NZ Aggressive 500-1000 i NZ Mounted 500. Nakładka Marathon 25/35 jest również standardowo montowana w spulchniaczach śladów siewników Spirit 400-900C/S i Rapid A 400-800S.

Źródło:Väderstad-Verken AB

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.