[ATR] Technika

Najwyższa jakość dla rolnictwa

Data publikacji:

Szeroki asortyment polskiego producenta lamp samochodowych i urządzeń odblaskowych z Godzikowic koło Oławy na Dolnym Śląsku - Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych WAŚ obejmuje także lampy zespolone przednie i tylne dedykowane dla rolnictwa.

Lampy serii W204, W205 i W206 o eliptycznym kształcie opracowano z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujących się dużą odpornością na stłuczenia i doskonale sprawdzających się w zmiennych warunkach klimatycznych. Istnieją trzy sposoby ich mocowania. Seria lamp zespolonych przednich W204 ze światłem pozycyjnym i kierunkowskazem oraz W206 ze światłem pozycyjnym, światłem do jazdy dziennej oraz kierunkowskazem jest dostępna opcjonalnie z dodatkowym kierunkowskazem bocznym. Natomiast lampy zespolone tylne (seria W205) wyposażono w światło pozycyjne, kierunkowskaz oraz światło stopu. Wszystkie modele dostępne są w wariantach ze światłem kierunku jazdy statycznym lub dynamicznym.

O firmie

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś z siedzibą w Godzikowicach koło Oławy działa na rynku od 1979 r. Firma zatrudnia obecnie około 300 pracowników. Producent zapewnia najwyższą jakość produktów, skupiając się na doborze najlepszych materiałów. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje m.in. lampy ostrzegawcze, lampy pozycyjne/obrysowe, urządzenia odblaskowe, lampy robocze, lampy zespolone przednie i tylne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 08/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.