Aktualności

Największy kultywator w ofercie Baselier

Data publikacji:

Znana holenderska firma Baselier specjalizuje się w produkcji profesjonalnych maszyn do uprawy gleby pod ziemniaki i warzywa. Producent ten wprowadził właśnie do oferty 8-rzędowy kultywator do redlin dystrybuowany jak inne maszyny tej marki przez APH Group.

Zobacz także: Mechaniczny zbiór owoców

Maszyna została zaprojektowana specjalnie na rynki eksportowe, m.in. do Afryki Północnej czy Rosji.Kultywator ma szerokość roboczą 7,3 m i uprawia glebę pod 8 redlin w rozstawie 90 cm. Maszyna do transportu jest składana w dwóch miejscach, przez co uzyskiwana jest mała wysokość transportowa.

Baselier zaprojektował również pokrywę formującą redliny, pasującą do bron wirnikowych Kuhn. Ich zastosowanie zapewnia jednolitą głębokość sadzenia, co przynosi dużo korzyści przy zbiorze, a także lepiej zbudowane redliny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 16/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.