Nowości

Najnowsze ładowarki teleskopowe New Holland

Data publikacji:

Rozszerzona i ulepszona seria ładowarek teleskopowych od 6,0 do 9,0 m będzie zaprezentowana na Cereals w przyszłym tygodniu.

Seria TH (Telescopic Handler) obejmuje sześć modeli i 14 wersji. Wersja podstawowa S jest dostępna na TH6.32 i TH7.32, a następnie na wersjach Classis, Plus i Elite. Wszystkie są wyposażone w nową elektronicznie sterowaną transmisję.

Zaprezentowane zostaną także maszyny do zbioru oraz szereg ciągników, w tym specjalna edycja T6.180 Dynamic Command, aby uczcić 100-lecie dziedzictwa traktorów Forda i Fiata. Uruchomiony zostanie również symulator Dynamic Command, dzięki któremu operatorzy będą mogli doświadczyć, jak to jest być za kierownicą.

Odwiedzający będą mieli również okazję zapoznać się z rosnącą ofertą narzędzi New Holland i maszyn do użytków zielonych. Na działce demonstracyjnej można zobaczyć w akcji pług 5-bruzdowy, przyczepiany kultywator ścierniskowy o długości 5,0 m oraz zamontowany na nim kultywator ścierniskowy o średnicy 7,5 m.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.