Aktualności

Nagroda Red Dot dla ciągników Massey Ferguson serii MF 8S

Data publikacji:

Marka Massey Ferguson otrzymała nagrodę Red Dot: Product Design 2021 za wzornictwo produktów w kategorii pojazdów użytkowych. Nagrodą uhonorowano innowacyjną serię ciągników MF 8S. Zaszczyt ten przypadł nam po kolejnej prestiżowej nagrodzie Tractor of the Year 2021, a także Best Global Digital Launch 2020.

– Zwycięstwo ciągników MF 8S w tak wyjątkowym konkursie jest dla nas ogromnym zaszczytem

– mówi Thierry Lhotte, Vice President & Managing Director Massey

Ferguson, Europe & Middle East – Seria MF 8S to dla nas nowa epoka w projektowaniu ciągników i udało się im zdobyć uznanie jury konkursu Red Dot: Product Design 2021 Award.
Seria MF 8S została stworzona przez rolników dla rolników, przeszła siedem lat dokładnych prób i badań oraz szeroko zakrojonych konsultacji z klientami. Łączy w sobie bardzo awangardowe wzornictwo i praktyczność. Ciągniki są bardzo dobrze wyposażone, a także zupełnie odmieniają sposób pracy traktorzystów – dodaje Thierry Lhotte.

– Premiera MF 8S jest pierwszym kamieniem milowym naszej ofensywy rynkowej, której trzonem jest całkowicie zmodernizowana oferta ciągników. Jesteśmy zachwyceni, że MF 8S zdobywa zarówno najwyższe nagrody branżowe i świetne opinie od rolników, którzy chętnie wybierają modele z tej serii. To dopiero początek. Po premierze MF 8S i MF 5S w 2020 r., do końca roku 2022 zamierzamy wprowadzić kolejne nowości, maszyny, które zgodnie z oczekiwaniami rolników mają być proste, niezawodne, inteligentne i połączone w sieci maszyny.

– mówi Francesco Murro, Director Marketing, Massey Ferguson Europe & Middle East.

Charakterystyczna dla serii MF 8S konstrukcja Protect-U z 24 centymetrowej przerwą między kabiną i zabudową silnika jest czymś niespotykanym. Oprócz redukcji ciepła, hałasu i wibracji przenoszonych do kabiny, unikalna, pozycja silnika ułatwia chłodzenie jednostki napędowej, co sprzyja wyższym osiągom.

Całkowicie nowe ciągniki serii MF 8S to również nowatorskie wzornictwo i zupełnie nowa filozofia projektowania wszystkich ich aspektów – od silnika i kabiny po przekładnie i przeniesienie napędu, a także nowe rozwiązania sterowania i łączności. Ciągniki wyróżniają się bogatym wyposażeniem dostępnym w różnych pakietach o wyśmienitym stosunku przystępnej ceny do oferowanych możliwości. Pakiety umożliwiają nabywcom wybór maszyny z funkcjami, których naprawdę potrzebują.

Seria obejmuje cztery modele ciągników o mocy od 205 KM do 265 KM, zaś każdy z nich może wygenerować 20 koni mechanicznych więcej dzięki systemowi zarządzania mocą silnika (Engine Power Management).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.