Aktualności

Nagroda dla ciągnika Valtra serii Q

Data publikacji:

Ciągnik Valtra z serii Q zdobył nagrodę Jury „Farm Machine 2023”. Nagroda ta, wcześniej znana jako „Machine of the Year”, jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie techniki rolniczej.

    Nagroda dla ciągnika Valtra serii Q

    Zespół Valtra świętuje nagrodę jury Farm Machine 2023 dla serii Q. Od lewej do prawej: Jari Rautjärvi, dyrektor zarządzający Valtra; Charlotte Morel, kierownik ds. komunikacji marketingowej Valtra France; Alexandre Chantrelle, krajowy kierownik sprzedaży i marki Valtra France; Mikko Lehikoinen, wiceprezes ds. marketingu Valtra.

Wprowadzona na rynek we wrześniu 2022 r. seria Q jest najnowszym ciągnikiem piątej generacji marki Valtra i obejmuje modele o mocy od 230 do 305 KM. Nowa seria zwraca uwagę branży dzięki wydajnemu i potężnemu układowi napędowemu opartemu na CVT oraz inteligentnym technologiom rolnictwa, takim jak Valtra Guide, Variable Rate Control i SmartTurn. Zarówno rolnicy, jak i usługodawcy chwalili serię Q za jej wygodę, zwrotność i ergonomię.

Laureatów nagrody Jury „Farm Machine” wybiera międzynarodowa komisja złożona z dziennikarzy zajmujących się sprzętem rolniczym z kilkunastu krajów. – Wiemy, że dzięki serii Q mamy zwycięską maszynę. Ma dokładnie taką moc, komfort i technologię, jakiej oczekują duże gospodarstwa rolne i usługodawcy w ciągniku tej klasy. Ponadto gwarantujemy naszym klientom najlepsze wrażenia z użytkowania ciągnika dzięki programowi Q Certified Diler. Dystrybutorzy z certyfikatem Q oferują finansowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, wyjątkową obsługę posprzedażną i zapewniają, że każda seria Q jest skonfigurowana ze wszystkimi funkcjami inteligentnego rolnictwa od samego początku. Jesteśmy przekonani, że Bestia nadal będzie imponować klientom i jurorom – komentuje Mikko Lehikoinen, wiceprezes ds. marketingu Valtra.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.