[ATB] Nowości

Nacisk 600 ton

Data publikacji:

Firma IOW SERVICE z siedzibą w Kochlicach koło Legnicy na Dolnym Śląsku wzbogaciła swój nowoczesny park maszynowy o hydrauliczną prasę warsztatową HD 600 o nacisku 600 t, dostarczoną przez firmę Technologie Formowania Metali. 

Okazała maszyna przeznaczona jest do obróbki blach lub konstrukcji, które są złożone z elementów na wcisk. Hydrauliczna prasa warsztatowa HD 600 to produkt doskonale znanej w tym segmencie rynku tureckiej firmy Hidroliksan. Przedsiębiorstwo to produkcją pras hydraulicznych (warsztatowe, wysięgowe, bramowe pojedynczego i podwójnego działania, kolumnowe) o wydajności do 3 tys. t zajmuje się od 1982 r. - powstają one w zakładzie produkcyjnym o powierzchni 27 tys. m² w Konya. Maszyny te dostarczane są do klientów z różnych sektorów: branży motoryzacyjnej, rolnictwa, obróbki metali czy recyklingu - jednym z nich jest firma IOW SERVICE. Produkty firmy Hidroliksan dostarczane są do ponad 40 krajów w Europie, Afryce i Azji.

Prasa HD 600 charakteryzuje się konstrukcją spawaną z płyt stalowych odpornych na deformację. Do jej zalet zaliczyć należy bez wątpienia obsługę nie nastręczającą większych problemów dla wprawnego operatora (możliwość pracy w trybie automatycznym, możliwość regulacji prędkości ruchu tłoka, wysokości stołu roboczego czy położenia górnej belki. Maszyna firmy Hidroliksan przeznaczona jest do gięcia i prostowania elementów metalowych, montażu/demontażu elementów na wcisk oraz formowania elementów w narzędziach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.