[ATR] Aktualności new holland

Na targach Lamma

Data publikacji:

Podczas tegorocznych targów Lamma w brytyjskim Birmingham, marki New Holland i Kongskilde zaprezentowały pełną gamę narzędzi do pracy z sianem i przygotowania paszy dla zwierząt, w tym kosiarki zawieszane z przodu i z tyłu, a także wersje z zaczepianymi zaczepami bocznymi i środkowymi, przetrząsacze zawieszane i zaczepiane oraz zgrabiarki boczne i środkowe.

W zakresie sprzętu do zbioru zielonki New Holland zaprezentował kosiarkę Disccutter 320P ze zgniataczem pokosu, palcami wykonanymi z  polietylenu, funkcją TopDry, zawieszeniem vari-float, hydraulicznym zwalnianiem przeszkody oraz możliwością transportu do tyłu w pionie lub poziomie.

Z kolei marka Kongskilde na stoisku targowym zaprezentowała przyczepę do mieszania paszy Kongsklide VM22 -2B, z przednim przenośnikiem poprzecznym, podającym paszę z lewej lub prawej strony, bezprzewodowy system ważenia obejmujący terminal ręczny i terminal główny oraz   2-biegową skrzynię biegów, która pomaga zmniejszyć zużycie energii. Drugą z nowości była sieczkarnia polowa Kongsklide FCT 1060 MD, ze składaną rynną wyładowczą, podbieraczem o szerokości roboczej 2,1 m, 24-nożowym rotorem i wbudowanym filtrem ciśnieniowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 06/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.