Aktualności

Na rynku części zamiennych dostępność najwyższym priorytetem

Data publikacji:

Rynek ciągników i maszyn rolniczych stoi przed niemałymi wyzwaniami, wywołanymi m.in. przez podwyżki cen gotowych produktów i występujące problemy z dostępnością komponentów do produkcji. Z tymi samymi problemami borykają się firmy działające w sektorze części zamiennych.

Wydaje się, że napięcie związane z Covid-19 we wszystkich sektorach gospodarki powoli opada.

– Wszyscy uczymy się żyć w nowych warunkach. Gospodarka również musi się do nich przystosować. W całej grupie Kramp sprzedaż rośnie rok do roku. Jest to z pewnością związane z dynamiką branży rolniczej. To ta gałąź gospodarki, która nie została zatrzymana w czasie pandemii koronawirusa. Sklepy rolnicze, m.in. sklepy Grene cały czas funkcjonowały, a rolnicy pracowali bez zmian. Dlatego nie można tu mówić o spowolnieniu

– mówi Ewa Nowak, specjalistka ds. PR w firmie Kramp.

– Oferta cały czas się rozszerza, problemy z dostawami które oczywiście się pojawiają nie wpływają na powiększanie asortymentu, a jeśli już tylko na przejściowe braki w dostępności – kwituje z kolei krótko Piotr Linkowski, prezes zarządu Granit Parts.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.