Aktualności

Modele New Holland T9 SmartTrax - gotowe na 2025 r.

Data publikacji:

Na rynku amerykańskim pojawi się system gąsienic stworzony, aby zapewnić wysoką wydajność - niezależnie od warunków polowych

    Modele New Holland T9 SmartTrax - gotowe na 2025 r.

T9 SmartTrax z systemem PLM Intelligence oferuje zestaw najlepszych w swojej klasie funkcji zaprojektowanych w celu zwiększenia wydajności i uproszczenia rutynowej konserwacji.

Zastosowanie zaawansowanych oscylujących kół rolkowych i zawieszenia tłumiącego drgania w systemie gąsienic przyczynia się do poprawy jakości jazdy i zapobiega nierównomiernemu zużyciu podczas transportu między polami. Aby zapewnić łatwość codziennej konserwacji, zintegrowano przezroczyste kołpaki układu gąsienic, zapewniając łatwy dostęp do najważniejszych komponentów. Nowy układ gąsienic dla ciągnika T9 usprawnia również konserwację i optymalizuje napięcie, eliminując ręczne regulacje dzięki automatycznemu systemowi napinania gąsienic - ta aktualizacja może przyczynić się do wydłużenia żywotności paska gąsienicy.

 

Dostępny do użytku rolniczego w pięciu modelach T9 z roku modelowego 2025 - T9.520, T9.580, T9.615, T9.655 i T9.700 - o mocy znamionowej od 475 do 645 KM, system SmartTrax zapewnia wydajność w różnych terenach, jednocześnie zwiększając ogólną wydajność operacyjną i zachowując integralność środowiska polowego.

Kolejną funkcją zastosowaną w konstrukcji ciągnika T9 SmartTrax są uchylne stopnie wejściowe do kabiny. Obracają się one automatycznie wraz z ruchem przegubowym ciągnika, zapobiegając wysuwaniu się drabiny poza gąsienice i umożliwiając łatwiejsze wchodzenie i wychodzenie z kabiny.

Ciągnik T9 SmartTrax jest objęty gwarancją, która zapewnia klientom dodatkowy spokój ducha. Opcje obejmują nawet pięcioletnią gwarancję na wybrane paski, wspierając klientów przez cały okres ich posiadania.

T9 SmartTrax będzie dostępny w roku modelowym 2025, a zamówienia rozpoczną się latem 2024 r. u dilerów w Ameryce Północnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.