[ATR] Gospodarka i rolnictwo

Mlekovita z Certyfikatem „Wzorowa Firma”

Data publikacji:

Mlekovita, lider polskiego mleczarstwa i największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej, po raz kolejny została doceniona za pracę wkładaną w rozwój firmy, regionu i całej polskiej gospodarki. Podczas uroczystej Gali Finałowej 21 grudnia 2017 r. Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński odebrał Statuetkę i Certyfikat „Wzorowa Firma”.

Konkursowi organizowanemu przez Wydawnictwo Europa Press Media przy współudziale Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Wojewódzkich oraz Związku Powiatów Polskich przyświeca hasło: „Ucz się od najlepszych”. Celem konkursu jest wyłonienie właśnie takich firm, które mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu. W edycji objętej honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński odebrał Statuetkę i Certyfikat „Wzorowa Firma” dla Mlekovity jako Lider Rynku Mleczarskiego. To cenne wyróżnienie, ponieważ wskazanie Mlekovity jako wzoru dla innych przedsiębiorstw to wyraz uznania dla codziennej ciężkiej pracy wkładanej w rozwój firmy, branży i całej polskiej gospodarki oraz potwierdzenie dobrze obranej drogi rozwoju.

Źródło: forummleczarskie.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.