[ATR] Nowości Trelleborgopony rolnicze

Mitas z oponami do kombajnów

Data publikacji:

Należąca do grupy Trelleborg firma Mitas podczas Agritechniki przedstawiła nowe, najwyższej klasy produkty z linii HC 2000, HC 3000R, HCM i Agriterra 04. Seria HC 2000 to opony do ciągników w wersji VF.

Zaprezentowano je w rozmiarze VF 480/70 R 38. W przypadku modelu HC 3000R mamy do czynienia z oponami do kombajnów w nowej wersji VF 1000/65 R 32 CFO, które oprócz możliwemu dzięki klasyfikacji VF zmniejszeniu ciśnienia powietrza i oznaczeniu CFO, mogą być użytkowane w cyklicznych zastosowaniach ze zwiększonym obciążeniem (do 18,9 t). Opony do ciągników komunalnych HCM mają profil przystosowany do wysokich obciążeń - przedstawiono rozmiar 650/65 R 42 IND, oznaczony również znakiem M+S. W przypadku modelu Agriterra 04 mamy do czynienia z oponą flotacyjną do przyczep, użytkowanych zwłaszcza w terenie, przedstawioną w nowym rozmiarze 800/65 R 32 IMP.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 07/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.