[ATR] Technika Miedema

Miedema Przyjazne napełnianie

Data publikacji:

Asortyment produktów firmy Miedema obejmuje także bogaty wybór urządzeń wykorzystywanych na etapie pozbiorowego zagospodarowania płodów rolnych i magazynowania. W tej grupie maszyn dostępne są również wydajne oraz przyjazne dla produktu i operatora napełniacze skrzyniopalet, nieodzowne wyposażenie nowoczesnej przechowalni.

Holenderskie przedsiębiorstwo Miedema, od 2014 roku należące do równie renomowanej belgijskiej firmy DeWulf, oferuje różne rodzaje napełniaczy palet, dedykowanych głównie do roślin okopowych i korzeniowych. Niezależnie od typu i modelu, urządzenia wyróżnia niewielkie zużycie energii, wysoka wydajność, a także bardzo łagodne obchodzenie się z płodami rolnymi głównie dzięki warstwowej technologii układania i minimalnej wysokości spadku produktu. Napełniacze z serii MB mają pyłoszczelny panel sterowania HMI oraz interfejs oparty na piktogramach, co czyni ich obsługę łatwą i komfortową. Wszystkie są wyposażone w funkcję Start-Control. Dzięki niej napełniacz MB stanowi maszynę główną, która może uruchamiać i zatrzymywać inne maszyny tworzące całą linię technologiczną.

Zdążyć ze skrzyniami

Seria MB obejmuje modele MB 33, MB 55 i MB 111, napełniające 40-60; do 65 lub nawet ponad 80 skrzyniopalet na godzinę, co sprawia, że największym zmartwieniem obsługi jest dostarczanie odpowiedniej liczby skrzyń na czas. Najmniejsze urządzenie wypełnia skrzynie częściowo warstwowo, poprzez nachylenie taśmy napełniającej i wsunięcie. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 12/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.