[ATR] Technika

Miary i Wagi Plony monitorowane

Data publikacji:

W nowoczesnych gospodarstwach rolnych ważnym elementem wyposażenia są wagi samochodowe, umożliwiające kontrolowanie i dokumentowanie przepływu produktów z/do gospodarstwa. Pomocne w tym zakresie mogą być wagi firmy Miary i Wagi ze Skarbimierza koło Brzegu w woj. opolskim, czołowego polskiego producenta urządzeń tego typu, który ma w ofercie również rozwiązania dedykowane specjalnie dla rolnictwa.

Według opolskiej firmy obraz rolnictwa w ciągu ostatnich lat bardzo się zmienił i obecnie stanowi ono ważny rynek dla urządzeń wagowych. – Odbiorcami naszych wag są zarówno firmy zaopatrujące rolnictwo w środki produkcji czy odbierające produkty rolne, punkty skupu, przetwórstwo, jak i sami rolnicy, dysponujący dziś znacznie większymi areałami, prowadzący prawdziwe przedsiębiorstwa rolne. Przy dużej skali produkcji również oni potrzebują wag, bo chcą dokładnie monitorować plony i przepływ środków produkcji – mówi Marcin Łosiowski z firmy Miary i Wagi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 02/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.