[ATR] Aktualności Massey Ferguson

MF: kompaktowe ciągniki alpejskie

Data publikacji:

Massey Ferguson twierdzi, że jego nowe ciągniki serii 3700 AL (Alpine) łączą stabilność i komfort ze specyfikacją dla osób pracujących na pagórkowatym terenie.

Trzy nowe modele: 7570 KM 3707 AL, 85 KM 3708 AL i 95 KM 3709 AL, mieszczące się między istniejącymi modelami 3700 VSF i 4700, są zbudowane na dłuższym i szerszym podwoziu.

Duże ciągniki cechują się lekką, kompaktową ramą, co czyni je idealnymi ogólnymi wozami roboczymi do szerokiej gamy prac w terenie, mówi MF, od prac związanych z użytkami zielonymi po wiercenie, opryskiwanie i rozsiewanie.

Klienci mają do wyboru standardową kabinę szeroką, płaską lub tunelową, która może zmniejszyć całkowitą wysokość do mniej niż 2,44 m, co ułatwia dostęp do pracy wewnątrz i wokół tradycyjnych budynków gospodarczych.

Źródło: profi.co.uk

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.