[ATR] Technika

Metsjö/Gramina - Uniwersalne podwozia

Data publikacji:

Oferująca nowoczesną technikę rolniczą firma Gramina z Inowrocławia nie ustaje w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Ostatnio jej ofertę uzupełniły interesujące środki transportu szwedzkiej marki Metsjö, znajdujące zastosowanie w rolnictwie, budownictwie i innych branżach, w tym uniwersalne podwozia hakowe mogące obsługiwać kontenery o różnej długości.

Firmę Metsjö założyli w roku 1958 nieopodal Linköping bracia Sune i Karl-Uno Ivarsson, którzy poszukiwali uniwersalnego środka transportu do swojego gospodarstwa. Konstruując pierwszą przyczepę, wykorzystali podwozie samochodu ciężarowego, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, co skłoniło braci do budowy kolejnych przyczep, zwłaszcza że chęć posiadania takich pojazdów transportowych zaczęli. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.