Nowości Przyczepy rolnicze

Metaltech rozwija ofertę przyczep

Data publikacji:

Firma Metaltech wprowadziła do swojej oferty szereg zmian i nowości. Producent z Mirosławca postawił nie tylko na nowe modele przyczep, ale także ulepszył istniejące wyposażenie, wprowadzając znaczące zmiany zarówno wizualne, jak i praktyczne.

    Metaltech rozwija ofertę przyczep

Już podczas zeszłorocznych targów Agro Show w Bednarach, firma zaprezentowała swoją najnowszą przyczepę dwuosiową burtową DBL 16. Ten model cechuje się solidną ramą podwozia, wysokimi burtami (800+800 mm), skrzynią o długości 5,25 m oraz dużymi oponami (560/60 R22,5). Przyczepa o nazwie DBL 16 ma ładowność techniczną wynoszącą 16 t i jest skierowana głównie do większych gospodarstw rolnych.

Na nowy sezon Metaltech zdecydował się z kolei na wprowadzenie nowych opcji dla przyczep serii DB, DBL, TB oraz TS. Dostępne dla klientów będą teraz: dodatkowe pakiety oświetlenia roboczego, obrysowego LED oraz możliwość personalizacji. Po konsultacjach z użytkownikami i ankietach przeprowadzonych wśród klientów, firma ponownie wprowadziła do wyposażenia przyczep DB i DBL opcję pełnego podestu roboczego, która była wcześniej dostępna tylko w wersji Premium.

Na styczniowych targach Polagra Premiery w Poznaniu, firma zaprezentowała nową wersję przyczep skorupowych TS. Nowoczesny wygląd, uszczelnienie gumowe oraz nowe składane nadstawy są głównymi cechami tych przyczep. Przyczepy skorupowe, oprócz tradycyjnego wykorzystania do przewozu roślin okopowych, są coraz częściej używane do transportu zbóż i rzepaku. Składane nadstawy objętościowe bardzo dobrze sprawdzają się do przewozu sieczki bez konieczności demontażu z przyczepy. W ofercie pojawił się także nowy system automatyczny do plandek w przyczepach TS, co przekłada się na większe bezpieczeństwo, szybszą obsługę i większą wydajność.

To jednak nie koniec nowości, bo najnowszym dodatkiem do oferty Metaltechu jest przyczepa skorupowa TS 26, przeznaczona na rynki europejskie – jej krajowa premiera planowana jest w III kwartale 2024 r. Przyczepa o ładowności 26 t, ma nadwozie skrzyni o długości 9,6 m i wysokości 1,5 m. Przy zastosowaniu nadstaw objętościowych, pojemność skrzyni osiąga 42 m³ - jest to największa maszyna tego typu produkcji krajowej.

Dodatkowo Metaltech już dziś zapowiada nowe linie produktowe przyczep skorupowych oraz przyczepę z wypychającą ścianą, która swoją premierę będzie miała podczas tegorocznych targów Agro Show w Bednarach.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.