[ATR] Technika

MetalERG - Kotły wsadowe Ekopal RM

Data publikacji:

Polska firma MetalERG z Oławy od ponad dwudziestu lat dostarcza rozwiązania grzewcze dla przemysłu i rolnictwa, a także indywidualnych odbiorców w Polsce, jak i na świecie.

Producent oferuje w sprzedaży m.in. kotły wsadowe Ekopal RM przeznaczone do ogrzewania domów mieszkalnych, chlewni, szklarni oraz ferm drobiu, a także obiektów użyteczności publicznej na terenach gmin wiejskich (tj. szkół, urzędów gmin). Modele z tej serii dostępne są w 10 wariantach mocowych od 25 do 600 kW. Asortyment firmy obejmuje również pierwszy w pełni automatyczny kocioł wsadowy na słomę Bio-Eco-Matic z systemem ładowania oraz komorą suszenia i filtracji. Maksymalna dostępna moc wynosi 1500 kW. System zasilany jest okrągłymi balotami o średnicy 160 cm i wilgotności nie większej niż 22%. Z kolei nagrzewnice powietrza typu Ekopal S głównie bazują na powyższych. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.