[ATR] Technika

Metal-Technik - Ładowacze na topie

Data publikacji:

Solidność, innowacyjność i konsekwentny rozwój sprawiły, że łomżyńska firma Metal-Technik w przeciągu dekady od debiutu na rynku maszyn rolniczych znalazła się w ścisłej czołówce producentów ładowaczy czołowych i osprzętu do tych urządzeń. Stabilna pozycja i wypracowana renoma pozwalają właścicielom z optymizmem patrzeć w przyszłość i nie zwalniać tempa. Dziś firma nie tylko ciągle powiększa możliwości produkcyjne, ale również systematycznie poszerza portfolio osprzętu ze swoim logo. A maszyny nim oznaczone możemy znaleźć w gospodarstwach nie tylko od Półwyspu Iberyjskiego aż po Ural, ale również w Azji, Ameryce i Australii.

Historię firmy można podzielić na dwa etapy. Nim zadebiutowała na rynku agrotechnicznym, przez pierwsze sześć lat budowała swoją pozycję krajowego lidera w produkcji mebli metalowych, kotew montażowych do okien i wyposażenia sklepów. Doświadczenie w obróbce metali, stale rozbudowywany park maszynowy i wypracowane standardy jakości udało się z powodzeniem wykorzystać w kolejnej fazie ewolucji firmy. Odważna decyzja o wejściu na rynek maszyn i osprzętu rolniczego nie byłaby możliwa, gdyby nie pewność, że produkty Metal-Technik będą w stanie sprostać porównaniu z konkurencją tak w teorii, jak i praktyce. Następne lata i rosnące grono zadowolonych klientów pokazały, że tak właśnie jest.
– Roczna produkcja ładowaczy czołowych dobiega już do trzech tysięcy sztuk – mówi Jarosław Adamski, współwłaściciel Metal-Technik. – Ale mamy to do siebie, że chcemy produkować nie tylko więcej, ale przede wszystkim coraz lepiej. Dlatego ciągle inwestujemy w nowe rozwiązania technologiczne, bo nasz znak firmowy na osprzęcie jest i musi być gwarantem jego najwyższej jakości i trwałości.
Niewątpliwie to właśnie wspomniane ładowacze należy zaliczyć do flagowych produktów firmy. Dostępne pięć modeli dedykowanych dla ciągników o mocy do 150 KM zwraca uwagę swoją sztywną konstrukcją z dwiema poprzeczkami wzmacniającymi, pływającą funkcją pierwszej sekcji (przydatną przy pracach z łyżką), a także siłownikami o zmniejszonej średnicy, dzięki której bardzo dobrze sprawdzają się w pracy z ciągnikami z mniej wydajną. . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 08/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.