Merlo Multifarmer 34.7 i 34.9 w sprzedaży

Data publikacji:

Włoski producent ładowarek teleskopowych uważa, że jako pierwszy wprowadził na rynek koncepcję ciągnika z wysięgnikiem teleskopowym, a Agritechnica zobaczy komercyjne wprowadzenie najnowszych modeli; Multifarmer 34.7 i 34.9.

Wysięgnik teleskopowy w obu modelach ma udźwig 3,4 t, a maksymalna wysokość robocza wynosi odpowiednio 7,0 m i 9,0 m. Oba modele są wyposażone w system firmy Dynamic Load Control zapobiegający wywróceniu się.

Inne funkcje obejmują zawieszoną kabinę o wysokiej widoczności (4,3 m2), która, jak mówi Merlo, zapewnia 1,0 m użytecznej szerokości wewnętrznej. Z tyłu znajduje się elektronicznie sterowany dwubiegowy WOM (540/1000). Podnośnik Cat II ma udźwig 3,0 tony.

Czterocylindrowy silnik Deutz Stage IV o mocy 136 KM i pojemności 3,6 litra w dwóch nowych silnikach współpracuje z przekładnią hydrostatyczną.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.