Merlo - Idealne dla rolnictwa

Data publikacji:

Wśród ładowarek teleskopowych najlepiej przystosowanych do pracy w rolnictwie zwracają uwagę wyposażane seryjnie w tylny TUZ i WOM modele Multifarmer firmy Merlo, będącej prekursorem w segmencie „teleskopów” dedykowanych dla tej branży, które mogą być rejestrowane jako ciągniki rolnicze. Te oferujące dużą moc i siłę uciągu maszyny można dzięki temu wykorzystywać w znacznie szerszym zakresie niż klasyczne ładowarki tego typu.

Ładowarki Multifarmer MF 40.7 CS i MF 40.9 CS o masie roboczej 8,5 i 8,9 t, wyposażone w silniki o mocy 115 kW/156 KM (Tier 4i), oferują maksymalną wysokość podnoszenia odpowiednio 6,8 i 8,8 m oraz udźwig 4 t - także na maksymalnej wysokości, przy zasięgu do 1,7 m (z widłami). Przy teleskopie maksymalnie wysuniętym do przodu na 3,6 oraz 5,7 m udźwig sięga odpowiednio 1,9 oraz 1 t.

Wydajny napęd

Dwuzakresowy napęd hydrostatyczny ładowarek Multifarmer na 4 koła, z bezstopniową przekładnią CVTronic i blokadą dyferencjału tylnego mostu w standardzie (w opcji również przedniego), umożliwia płynną zmianę prędkości do 15 i do 40 km/h (II zakres). W układzie zastosowano 2 silniki hydrauliczne, które w trybie roboczym przy niskich prędkościach pracują łącznie, zapewniając maksymalny moment. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 03/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.