Nowości

Meprozet - Na ratunek drenom PW-40

Data publikacji:

Infrastruktura melioracyjna w Polsce na wielu użytkach pozostawia sporo do życzenia i wymaga udrożnienia oraz bieżącej konserwacji utrzymującej ją w sprawności. Może w tym pomóc skonstruowany ostatnio przez firmę Meprozet z Kościana specjalny wóz jednokomorowy PW-40 wyposażony w instalację do czyszczenia drenów, stanowiący ekonomiczną alternatywę dla dostępnych na rynku zagranicznych urządzań tego typu.

Do budowy urządzenia Meprozet wykorzystał swój komunalny wóz asenizacyjny o konstrukcji samonośnej, na jednoosiowym podwoziu. Ważący ok. 1,25 t i mieszczący 4000 l beczkowóz (pojemność całkowita 4300 l) jest wykonany ze stali i ocynkowany ogniowo, podobnie jak dyszel i podwozie. Standardowo zbiornik ma wewnętrzne pierścienie wzmacniające, zamknięty właz. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.