Aktualności

Mecalac/Pichon - Produkcja przejęta

Data publikacji:

Mecalac Group z siedzibą w Annecy, Haute-Savoie (Francja) od 1 stycznia 2019 r. przejmie produkcję kompaktowych ładowarek kołowych produkowanych obecnie przez firmę Pichon.

Producent, z siedzibą w Landivisiau w Bretanii (Francja), zapowiedział zaprzestanie produkcji tej gamy maszyn, aby skoncentrować się na swojej podstawowej działalności obejmującej produkcję maszyn rolniczych do transportu i rozprzestrzeniania materiałów ciekłych i stałych.
Asortyment obejmujący 6 modeli ładowarek kołowych z silnikami o mocy od 26 do 75 KM - dostępny obecnie pod marką Pichon - uzupełni istniejącą gamę ładowarek Mecalac, produkowanych przez niemiecką spółkę córkę Mecalac Baumaschinen. Maszyny będą dystrybuowane pod marką Mecalac, za pośrednictwem światowej sieci dilerów Mecalac Group. Rozpoczęcie sprzedaży pod tym brandem nastąpi w 2019 r., po modernizacji jednostek napędowych tych maszyn do normy emisji spalin Stage V.
Firmy Mecalac i Pichon osiągnęły także porozumienie, na mocy którego ładowarki kołowe stanowiące przedmiot transakcji będą nadal dystrybuowane w kolorze i pod marką Pichon, przede wszystkim dla klientów w sektorze rolnictwa.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.