Nowości

McCormick X8 VT-Drive - wszechstronność i wydajność

Data publikacji:

Nowy ciągnik McCormick X8 VT-Drive Stage V wyróżnia się nowymi liniami stylistycznymi oraz komfortem. Jego 3 modele są napędzane przez silniki Betapower Fuel Efficiency o mocach 264, 286 i 310 KM. Najmocniejszy z nich jest prezentowany na indywidualnych pokazach polowych. Jeden z nich odbył się w gospodarstwie należącym do OHZ Przerzeczyn na Dolnym Śląsku.

    McCormick X8 VT-Drive - wszechstronność i wydajność

Nowe ciągniki mają po 6 cylindrów, pojemność skokową 6,7 litra i są wyposażone w elektronicznie sterowaną turbosprężarkę z łopatkami o zmiennej geometrii eVGT oraz system oczyszczania spalin SCR w pełni zgodny z wymogami normy Stage V. Ich mocną stroną jest bezstopniowa skrzynia biegów z czterema zakresami pracy. Osiągają prędkość 40 km/h ECO przy 1300 obr./min i prędkość 50 km/h ECO przy 1600 obr./min wału korbowego.

Kabina Première Cab - dzięki konstrukcji opartej na 4 słupkach - oferuje panoramiczną widoczność w każdym kierunku. Fotel operatora ma dynamiczne zawieszenie pneumatyczne z automatyczną regulacją wysokości oraz oparcie z ogrzewaniem i wentylacją. W prawym podłokietniku znajdują się wszystkie główne elementy sterujące, a wielofunkcyjny dżojstik EasyPilot ma ergonomiczny uchwyt i przejrzyste funkcje. Ponadto model ciagnika X8 VT-Drive Stage V jest gotowy do prowadzenia i wyposażony w system zarządzania flotą i zdalnej diagnostyki McCormick, umożliwiający monitorowanie kluczowych działań floty ciągników w dowolnym czasie i miejscu na świecie.

Wykorzystując protokoły IoT (Internet of Things), wszystkie informacje dotyczące aktywności floty, takie jak geolokalizacja, zużycie paliwa, poziomy, temperatury i sesje robocze, są dostępne za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego. Pozwala to na monitorowanie stanu operacyjnego ciągników i stałą kontrolę ich wydajności.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.