[ATR] Aktualności PIGMiUR

Mazurskie Agro Show - PIGMiUR zorganizuje targi Zagroda

Data publikacji:

Według szacunków organizatora, czwarta edycja targów Mazurskie Agro Show w Ostródzie zgromadziła 230 krajowych i zagranicznych wystawców. Dwudniowa impreza, która odbyła się 10-11 lutego, przyciągnęła około 41,3 tys. osób.

Warto dodać, że umowa o współpracy przy organizacji targów Mazurskie Agro Show między Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych a Expo Mazury została przedłużona do 2025 r. Oznacza to, że kolejne edycje Mazurskiego Agro Show w ciągu najbliższych siedmiu lat będą nadal odbywać się w centrum targowo-konferencyjnym w Ostródzie.
Mazurskie Agro Show to największe targi maszyn i urządzeń rolniczych w regionie Warmii i Mazur, stworzone z myślą o rolnikach z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych, a także przeznaczone dla regionalnych dystrybutorów czołowych krajowych i zagranicznych marek maszyn i urządzeń rolniczych, producentów nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i innych firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Nie dziwi zatem, że impreza ta została potraktowana jako doskonałą okazją, aby wystawcy prezentowali swoje najnowsze produkty w ofercie - np. Korbanek marki Arbos i Rostselmash, Agrotechnik Tafiły - Fendt, a Agromilka - Gomselmash.
Przy tej okazji podpisano również list intencyjny o współpracy między PIGMiUR a Expo Mazury, związany z organizacją jesiennych targów hodowlanych Zagroda, które odbędą się w dniach 20-21 października 2018 r.

Wirtualna rywalizacja

O tym, że dobre pomysły na przyciągnięcie uwagi zwiedzających są zawsze w cenie, przekonują przedstawiciele firmy Manitou, która postawiła na zmagania młodzieży w ramach „Wirtualnego Manitou Cup”. – „Wirtualne Manitou Cup” na symulatorach bardzo dobrze oddających charakterystykę pracy ładowarki, to rozwinięcie dotychczasowego pomysłu zawodów operatorów „Manitou Cup”, znanego z targów Opolagra. Chcemy ten koncept rozwijać w trakcie imprez halowych, podczas których trudno byłoby - choćby z racji pogody - jeździć pod gołym niebem. Zmagania te cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że mogą w nich uczestniczyć osoby niepełnoletnie, które w przyszłości mogą stać się użytkownikami maszyn Manitou. Planujemy rozwijać to współzawodnictwo podczas kolejnych imprez - najbliższe przystanki to Agrotech w Kielcach i Zielone Agro-Show w Ułężu – podsumowywał na gorąco Wojciech Mańkiewicz, menedżer sprzedaży ładowarek Manitou dla rolnictwa.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.