[ATR] Aktualności Agro Show

Mazurskie Agro Show - Europa w Ostródzie

Data publikacji:

Dobiega końca wystawa Mazurskie Agro Show w Ostródzie. Była to już szósta edycja imprezy dedykowanej rolnikom i wszystkim przedsiębiorstwom z branży rolniczej przede wszystkim z północno-wschodnich województw Polski: warmińsko-mazurskiego i sąsiednich.Klasyczna oferta wystawiennicza wzbogacona została o panele dyskusyjne, wydarzenia edukacyjne i stoiska informacyjne.

W ciągu dwóch dni - 8-9 lutego, w centrum wystawienniczym w Ostródzie zaprezentowało się ponad 250 firm. To nie tylko producenci maszyn i urządzeń rolniczych, ale także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolnej.

Co ciekawe jednak organizatorzy targów, czyli Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, po raz pierwszy postawiła tak mocno na aspekt edukacyjny - Mazurskiemu Agro Show towarzyszyła dwudniowa konferencja adresowana przede do rolników z województwa warmińsko-mazurskiego trudniących się produkcją roślinną. Jej tematem były „Innowacyjne rozwiązania w agrotechnice ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych maszyn rolniczych”. Wykłady poprowadzili naukowcy z uczelni i instytutów rolniczych, a jej zwieńczeniem było spotkanie z Janem Krzysztofem Ardanowskim, Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.