Aktualności

Maszyny Rolnicze De Vos pod nową nazwą

Data publikacji:

Z początkiem marca br. spółka Brochard Polska zmieniła nazwę na De Vos Maszyny Rolnicze. Przedsiębiorstwo to, z siedzibą w Wałczu (woj. zachodniopomorskie), zaczęło swoją działalność w 2013 r. i dotychczas koncentrowało się na sprzedaży produktów ze znakiem Brochard.

Kłopoty finansowe w 2019 r. fabryki Brochard Constructeur we Francji doprowadziły do ogromnych problemów z dostępem maszyn, co zaskutkowało podjęciem decyzji o rezygnacji ze sprzedaży nowych maszyn marki Brochard.Jednocześnie firma rozpoczęła współpracę z innym francuskim producentem rozrzutników, wozów przeładowczych czy systemów przeładunku - firmą Perard.

– Oczekiwanie na poprawę sytuacji w fabryce Brochard Constructeur w 2019 roku, bez decyzji o wprowadzeniu innej marki rozrzutników spowodowałoby bardzo duże zagrożenie dla naszej spółki w Polsce – informuje Benoit De Vos, prezes spółki.

De Vos Maszyny Rolnicze informuje, iż nadal posiada obficie zaopatrzony magazyn części do rozrzutników Brochard oferowanych na terenie całego kraju, a także zapewnia wsparcie serwisowe maszyn. Asortyment spółki obejmuje również importowane z Francji wozy asenizacyjne Armor, maszyny do czyszczenia drenów Brard & Sarran, sprzęt do obsługi inwentarza Jeulin czy agrowłókninę do przykrywania słomy. Poza tym De Vos Maszyny Rolnicze w północno-zachodniej części kraju jest dilerem maszyn zielonkowych SIP i maszyn do zbierania kamieni Usarya. Firma rzecz jasna świadczy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dystrybuuje części zamienne, a także rozwija działalność w zakresie wynajmu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 05/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.