[ATR] Aktualności JCBŁadowarki teleskopowe

Maszyna Roku na SIMA 2019 dla JCB

Data publikacji:
zespół jcb

Najnowszy teleskopowy ładowacz JCB dla rolników zdobył dziś jedną z największych na świecie nagród branżowych podczas francuskiej rolniczej wystawy.

Nowy Loadall Seria III miał swój międzynarodowy debiut w tym tygodniu na SIMA Show w Paryżu, gdzie ubiegłej nocy (poniedziałek) nadano mu tytuł "Maszyny Roku 2019". Sukces stał się możliwy po zainwestowaniu 8 milionów funtów w rozwój JCB Loadall, który jest o 50% cichszy, bardziej przestronny, wygodniejszy i ma lepszą widoczność.

Wygrać nagrodę "Maszyna Roku " na targach SIMA 2019 po raz drugi w ciągu dwóch lat to jedno z największych osiągnięć od ponad 40 lat produkcji ładowaczy teleskopowych JCB Loadall. Nagroda jest wyrazem uznania dla innowacji i została przyznana przez niezależny zespół sędziów. Jest to fantastyczne wsparcie dla JCB, która z powodzeniem wprowadza innowacyjne nowe produkty na rynek, które wyprzedzają konkurencję. - powiedział kierownik JCB Francja Philippe Girard 

Nowy Loadall Serii III został nazwany "Maszyną Roku 2019" w kategorii urządzeń przeładunkowych. Konkurs nagradza najbardziej innowacyjne produkty rolnicze, a zwycięzcy są wybierani przez jury złożone z europejskich dziennikarzy specjalizujących się w maszynach rolniczych. Istnieje 17 kategorii, w tym nagroda publiczności.

Ponad 40 lat temu ładowacz teleskopowy JCB Loadall wprowadził rolników do rewolucji w zakresie zmechanizowanego transportu materiałów. Najnowszy Loadall Serii III został opracowany z myślą o operatorze rolniczym, a nowa kabina Command Plus jest lepiej wyciszona, szersza i dłuższa, z ulepszoną pozycją kierowcy, kontrolkami, które są łatwiejsze do zlokalizowania i użytkowania oraz wyświetalczem, który jest większy i przekazuje więcej inforamcji. JCB AgriPro Loadall wygrał "Maszynę Roku" na SIMA w 2017 roku w kategorii przeładunku.

Źródło:JCB

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.