[ATR] Technika Maschio Gaspardo

Maschio Gaspardo - Prasy dla każdego

Data publikacji:

Szeroka oferta maszyn to dla jednych producentów często niepotrzebny zbytek, a dla innych niezbędny element rozwoju firmy. Do tych drugich należy spółka Maschio Gaspardo, która praktycznie w każdej grupie maszyn pozostawia klientowi ogromny wybór. Dotyczy on również pras zwijających, których asortyment obejmuje aż 9 serii pras stało- i zmiennokomorowych oraz prasoowijarek.

Spośród pras zmiennokomorowych dobrą opinią cieszą się m.in. serie Extreme 2 i Extreme 365, wywodzące się jeszcze od dobrze znanych i cenionych maszyn przejętej przez Maschio w 2014 r. marki Feraboli. Z kolei zwolennikom jednoetapowego formowania zafoliowanych bel z sianokiszonką włoski producent proponuje wydajne prasoowijarki Mondiale 120 Combi.

Regulowany rdzeń

Dostępne w szerokim wyborze prasy Extreme (17 różnych modeli i wersji) formują solidnie zagęszczone, kształtne bele o szerokości 122 cm i średnicy od 50 do 165. . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 08/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.