Nowości

Maschio-Gaspardo - Nowe mulczery Brava

Data publikacji:

Maschio-Gaspardo wprowadził do sprzedaży nowe modele mulczerów Brava. Do niedawna gama tych urządzeń obejmowała 5 modeli o szerokości roboczej od 1,2 do 1,95 m. Nowe konstrukcje zwiększają paletę kosiarek o kolejne dwie maszyny.

Włoska Grupa Maschio-Gapsardo znana jest między innymi z produkcji kosiarek bijakowych, zwanych również mulczerami. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje niemal 20 serii maszyn tego typu. Jedną z nich jest Brava - mulczer z zapotrzebowaniem na moc od 25 do 66 KM, który radzi sobie z gałęziami i samosiewami drzew o średnicy do 6 cm. Do niedawna Brava dostępna była pięciu szerokościach roboczych od 1,2 do 1,95 m. Dwie nowe konstrukcje są większe. Brava 230 ma 2,3 m, a Brava 250 - 2,5 m szerokości roboczej. Producent zapewnia, że obie maszyny zaprojektowano z myślą o ciągnikach o mocy do 80 KM.
Brava to kompaktowa konstrukcja, która sprawdza się uprawach specjalistycznych. Jej walory doceniają właściciele winnic i plantacji sadowniczych korzystający z modeli o szerokości roboczej do 2 m. Atutem jest tutaj bowiem funkcja mechanicznego bocznego przesunięcia maszyny. Dzięki temu kosiarkę można przesunąć o 40 cm w prawą stronę. W ramach wyposażenia opcjonalnego jest wersja hydrauliczna. Nowe, większe modele skierowane są głównie do służb komunalnych zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni oraz właścicieli pastwisk.
Producent zwraca uwagę na stosunkowo niewielką masę urządzeń wynoszącą odpowiednio 620 i 650 kg.

bk
Fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.