Aktualności

Marka SIP rośnie w siłę

Data publikacji:

Firma SIP Strojna Industrija jest słoweńskim producentem maszyn rolniczych pod marką SIP, z siedzibą w Šempeter w Savinjskiej dolinie. SIP jako specjalista do zbiór zielonki, skupił się na produkcji kosiarek dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek rotorowych oraz zgrabiarek taśmowych z podbieraczem. Słoweńska marka zyskała na rynku polskim nowego przedstawiciela.

    Nowym reprezentantem firmy SIP na rynku polskim  został Janusz Ferenc.

    Nowym reprezentantem firmy SIP na rynku polskim został Janusz Ferenc.

Nowym reprezentantem firmy SIP na rynku polskim został Janusz Ferenc. – Zostałem regionalnym dyrektorem sprzedaży w Polsce. Wcześniej zaś pracowałem przez osiem lat jako menedżer regionalny w firmie SaMASZ. Mam więc już spore doświadczenie w zakresie maszyn zielonkowych – wyjaśnia nowy nabytek firmy SIP.

Sieć sprzedaży produktów ze znakiem SIP w Polsce tworzy obecnie 14 dilerów (najmłodszy - firma Zip-Agro na terenie woj. kujawsko-pomorskiego) pokrywających obszar całego kraju. Dodatkowo firma w lutym 2022 r. powołała do życia spółkę SIP Dystrybucja PL, co związane jest m.in. z ambitnymi planami ulokowania w naszym kraju magazynu maszyn do obsługi rynku polskiego oraz krajów nadbałtyckich.

– Dla firmy SIP Polska jest strategicznym krajem i zamierzamy sporo zainwestować w naszą obecność i dalszą rozpoznawalność marki - skupiamy się m.in. na działalności pokazowej. Jednym z naszych ostatnich kroków jest zatrudnienie Adama Kowalewskiego, który pełni funkcję menadżera serwisu stanowiącego łącznik pomiędzy fabryką w Słowenii a poszczególnymi dilerami

– mówi Janusz Ferenc.

 

Plany firmy zbudowane są na solidnych fundamentach.

– Możemy pochwalić się wysoką jakością produkcji, potwierdzoną 3-letnią gwarancją, która jest rzadkością w branży. Budujemy w ten sposób - krok po kroku - udział w rynku. Legitymujemy się olbrzymim doświadczeniem w zbiorze zielonek - mamy wielu klientów w sektorze usługodawców i dużych gospodarstwach rolnych - głównie w Europie Zachodniej, ale mamy również interesujące produkty dla mniejszych klientów i gospodarstw o zróżnicowanym terenie

– przekonuje Ferenc.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.