[ATR] Aktualności

Mark-Rol - Przeprowadzka w Bydgoszczy

Data publikacji:

Wiadomo, jak ważna dla firmy i jej klientów jest dobra lokalizacja. Prosty dojazd dobrą drogą, wyraźne, odróżniające od otoczenia oznaczenie siedziby to podstawowe cechy punktu sprzedaży zachęcające do odwiedzin. Taka właśnie jest nowa siedziba w Bydgoszczy, która jednak nie powiększyła liczby placówek firmy Mark-Rol, lecz zastąpiła położony nieopodal budynek. Stary został już zamknięty, a cały asortyment przetransportowano do nowej lokalizacji, gdzie zarówno budynki, jak i plac są większe, co stwarza znacznie lepsze pole do popisu.

Ze względu na kłopotliwe sąsiedztwo byliśmy zmuszeni zmienić lokalizację. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, skoro przyszliśmy do wybudowanego dla nas nowego, okazałego obiektu o powierzchni około 700 m², znajdującego się w jeszcze lepszej lokalizacji. Tam doskonałe warunki do pracy zyskał m.in. nasz serwis – wyjaśniał Waldemar Piniarski, współwłaściciel firmy, podczas zorganizowanych w dniach 22-23 marca Drzwi Otwartych Kuboty.
W tym czasie zaprezentowano bogatą ofertę spółki, a przecież działająca na terenie części województwa kujawsko-pomorskiego firma Mark-Rol od 2009 r. jest dilerem ciągników (a obecnie również sprzętu towarzyszącego) Kubota, a jeśli chodzi o inne maszyny, oferuje sprzęt takich marek jak: Sipma, Metal-Fach, Agro-Masz, Meprozet, Tad-Len czy Trac-Lift, zaś w zakresie sprzętu ogrodniczego - m.in. Oleo-Mac. Poza siedzibą w Bydgoszczy, Mark-Rol prowadzi działalność również w oparciu o placówki w Żninie, Janowcu i Rogoźnie (w dwóch ostatnich wyłącznie sprzedaż części zamiennych), zapewniające obsługę rolników na najwyższym poziomie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.